Aktualności

Dotacje i finansowanie

Domy pasywne i energooszczędne

Usługi instalacyjne

Pompy ciepła

Kolektory i baterie słoneczne

Fotowoltaika

Inne urządzenia

Realizacje

O nas

Kontakt

PROSUMENT

Serwis

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacje elektryczne

PROMOCJE!
Realizacje - OZE
Realizacje - instalacje


O nas


GLOBECO z Krakowa już od 1997 roku zajmuje się instalacjami, dla których energia cieplna lub elektryczna pozyskiwana jest z odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy kompleksowo (projektowanie, montaż, serwis) instalacje grzewcze, elektryczne zarówno w małych domach mieszkalnych, jak i dużych obiektach przemysłowych. Do tego celu stosujemy takie urządzenia jak pompy ciepła, kolektory i baterie słoneczne, siłownie wiatrowe, itp.


Zakres naszych usług obejmuje cały cykl inwestycyjny budowy energooszczędnego obiektu lub jego część, tzn. projekt budowlany, dobór i sprzedaż materiałów spełniających normy energooszczędności, wybudowanie obiektu, projektowanie instalacji grzewczych i elektrycznych OZE, sprzedaż i montaż urządzeń OZE oraz usługi serwisowe i doradcze proponowanych systemów. Oferujemy tylko sprawdzone materiały i urządzenia oraz najlepsze marki, a współpracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Świadczymy również usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji z rekuperacją.

Pomagamy w pozyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji w instalację solarną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie skutecznie uzyskamy dla Państwa zarówno wielomilionową dotację z Unii Europejskiej lub w ramach innych zewnętrznych mechanizmów finansowych, ale również dotacje lub preferencyjny kredyt z wykorzystaniem krajowych środków. Objęte dofinansowaniem mogą być inwestycje związane z: pompami ciepła, bateriami i kolektorami słonecznymi, elektrowniami wiatrowymi, kompletnymi instalacjami solarnymi etc. Wiemy jak i co zrobić, żeby inwestowanie w odnawialne źródła energii to był CZYSTY ZYSK

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA 
Z NASZYCH USŁUG I WSPÓŁPRACY
Ostatnie aktualności:

7 marca 2016 r.

Miło nam poinformować o nowej wiosennej promocji dla osób zainteresowanych instalacją pompy ciepła. W jej ramach można nabyć urządzenie marki NIBE w cenie obniżonej o 4 000 zł!

Akcją objętych jest łącznie 200 szt. pomp ciepła grunt-woda NIBE z segmentu Premium (typ: F1145, F1155, F1245, F1255) a także 100 szt. pomp ciepła powietrze-woda typu SPLIT o mocy 8 kW, 12 kW i 16 kW. Promocja trwa od 07.03.2016 r. do 31.05.2016 r. lub do wyczerpania zapasów, przy czym decydujący jest moment zamówienia urządzenia.

Promocja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła za pośrednictwem naszej  firmy  w okresie jej trwania. 

logo_nibe

Zapraszamy do kontaktu!


9 października 2015 r.

Czystsze powietrze w górach. Firma GLOBECO zakończyła realizację programu „Poprawa gospodarki niskoemisyjnej na obszarze Gminy Łącko poprzez instalacje solarne” w ramach którego w Dolinie Dunajca, pomiędzy Beskidem Sądecki, Wyspowym i Gorcami, zamontowaliśmy 60 instalacji kolektorów słonecznych do produkcji ciepłej wody użytkowej na domach prywatnych oraz instalację solarną na budynku Szkoły Podstawowej w Łącku.
Wartym podkreślenia jest fakt, że prace udało się nam przeprowadzić w dwa tygodnie.

15 grudnia 2014 r.

Wszystkich zainteresowanych inwestycjami instalacyjnymi, szczególnie z zakresu wykorzystania źródeł energii odnawialnej do redukcji bieżących kosztów w budynku, zapraszamy do naszego nowo otwartego biura w Krakowie, przy ulicy Lublańskiej 34, p. 326 (biurowiec Budostal-2).
Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 601 959 639
11 lipca 2014 r.

Miło nam poinformować, że w piątek 11. lipca 2014 roku w Kazimierzy Wielkiej podpisana została umowa między firmą GLOBECO a Starostwem Kazimierskim na kompleksową modernizację systemu grzewczego ZSR w Cudzynowicach. 
Poza wymianą instalacji grzewczej zakres prac obejmuje montaż pomp ciepła o mocy grzewczej ponad 120 kW, a także paneli fotowoltaicznych 5 kWp. Jednak najbardziej interesującym elementem całego przedsięwzięcia jest dolne źródło dla PC, które stanowi woda geotermalna z głębokości ponad 700m. Co ciekawe woda ta prawdopodobnie posiada właściwości lecznicze. Prace będziemy realizować wraz ze Śląskim Towarzystwem Wiertniczym DALBIS Sp. z o.o.

Więcej informacji: Starostwo Kazimierskie

Nie boimy się wyzwań i nowoczesnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu!

Globeco - zakres działalności:Pompy ciepła
Kolektory i baterie
słoneczne

Fotowoltaika
Domy energooszczędne
i pasywne

Usługi instalacyjne
Finansowanie
O naszej firmie
O naszej firmie
Realizacje
Kontakt
GLOBECO
ul. Kwartowa 22/37
31-419 Kraków
tel. 601 95 96 39