Aktualności

Dotacje i finansowanie

Domy pasywne i energooszczędne

Usługi instalacyjne

Pompy ciepła

Kolektory i baterie słoneczne

Fotowoltaika

Inne urządzenia

Realizacje

O nas

Kontakt

PROSUMENT

Serwis

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacje elektryczne

Powietrzne pompy ciepła

Hurtownia instalacyjna

Wodne pompy ciepła

PROMOCJE!
Realizacje - OZE
Realizacje - instalacje


Aktualności


1 marca 2018 r.

NIBE PROMOCJA

Zapraszamy do kontaktu!


1 marca 2018 r.

NIBE PROMOCJA

Zapraszamy do kontaktu!


9 października 2015 r.

Czystsze powietrze w górach. Firma GLOBECO zakończyła realizację programu „Poprawa gospodarki niskoemisyjnej na obszarze Gminy Łącko poprzez instalacje solarne” w ramach którego w Dolinie Dunajca, pomiędzy Beskidem Sądecki, Wyspowym i Gorcami, zamontowaliśmy 60 instalacji kolektorów słonecznych do produkcji ciepłej wody użytkowej na domach prywatnych oraz instalację solarną na budynku Szkoły Podstawowej w Łącku.
Wartym podkreślenia jest fakt, że prace udało się nam przeprowadzić w dwa tygodnie.

15 grudnia 2014 r.

Wszystkich zainteresowanych inwestycjami instalacyjnymi, szczególnie z zakresu wykorzystania źródeł energii odnawialnej do redukcji bieżących kosztóww budynku, zapraszamy do naszego nowo otwartego biura w Krakowie, przy ulicy Lublańskiej 34, p. 326 (biurowiec Budostal-2).
Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 601 959 639

11 lipca 2014 r.

Miło nam poinformować, że w piątek 11. lipca 2014 roku w Kazimierzy Wielkiej podpisana została umowa między firmą GLOBECO a Starostwem Kazimierskim na kompleksową modernizację systemu grzewczego ZSR w Cudzynowicach.
Poza wymianą instalacji grzewczej zakres prac obejmuje montaż pomp ciepła o mocy grzewczej ponad 120 kW, a także paneli fotowoltaicznych 5 kWp. Jednak najbardziej interesującym elementem całego przedsięwzięcia jest dolne źródło dla PC, które stanowi woda geotermalna z głębokości ponad 700m. Co ciekawe woda ta prawdopodobnie posiada właściwości lecznicze. Prace będziemy realizować wraz ze Śląskim Towarzystwem Wiertniczym DALBIS Sp. z o.o.
Więcej informacji: Starostwo Kazimierskie
Nie boimy się wyzwań i nowoczesnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu!


17 kwietnia 2014 r.


Zespół Globeco życzy wszystkim obecnym oraz przyszłym klientom i współpracownikom spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy.
Mamy nadzieję, że te kilka wiosennych dni pozwoli wszystkim odpocząć od codziennych obowiązków.


28 marca 2014 r.

Specjalnie dla naszych klientów z terenu województwa małopolskiego przygotowaliśmy ofertę wykonania instalacji pompy ciepła do ogrzewania domu i c.w.u. realizowanej "pod klucz" w cenie 18 900 zł.
Proponowana przez nas rozwiązanie opiera się na dwu sprężarkowej powietrznej pompi ciepła o mocy grzewczej 18 kW produkowaną przez renomowanego producenta, która może zaspokoić potrzeby grzewcze średniej wielkości domu.

Nie czekaj, już dziś obniż na lata koszty ogrzewania swojego domu!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji pod adresem e-maliowym:biuro@globeco.pl


22 marca 2014 r.

Firma Globeco począwszy od dnia dzisiejszego oferuje Państwu możliwość remontu i modernizacji instalacji ogrzewania, produkcji ciepłej wody oraz montażu paneli fotowoltaicznych i montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła wraz z dofinansowaniem inwestycji do 50%. Maksymalne dofinansowanie może sięgnąć nawet 20 000 zł! Dotację można uzyskać między innymi na takie zadania jak wymiana kotłów na paliwo stałe na kotły gazowe, instalację pomp ciepła, kolektorów słonecznych, modułów fotowoltaicznych i rekuperatorów.

Oferta skierowana do osób fizycznych z terenu województwa małopolskiego i ograniczono czasowo do wyczerpania środków.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:biuro@globeco.pl


04 marca 2014 r.

Informujemy, że od wiosny 2014 roku oferujemy zestawy solarne oparte o kolektory słoneczne firmy Caldoris w bardzo atrakcyjnych cenach, wraz z montażem oraz wsparciem przy uzyskaniu dotacji 45% z NFOŚiGW.
Przykładowo:
- podstawowy zestaw dla 4-5 osób składający się z 3 kolektorów płaskich o powierzchni apertury
5,52 m
2 wraz z zasobnikiem 300 l, po uwzględnieniu dotacji w cenie jedynie 5 990 zł brutto,
-podstawowy zestaw dla 4-5 osób składający się z 3 kolektorów rurowo-próżniowych z lustrem CPC o powierzchni apertury 6,48 m2 wraz z zasobnikiem 300 l, pouwzględnieniu dotacji w cenie jedynie 6690 zł brutto.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:biuro@globeco.pl


03 marca 2014 r.

Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wytwarzania energii elektrycznej w domach i przedsiębiorstwach. Podczas spotkania omówione zostaną korzyści wynikające z zastosowania instalacji fotowoltaicznych, sposoby ich finansowania oraz główne aspekty wpływające na wydajność instalacji.

 

Spotkanie odbędzie się w piątek 7 marca 2014 roku o godzinie 18.00 w
Centrum Hotelowo-Konferencyjnym „Witek” w Modlniczce.

 

Serdecznie zapraszamy.

Globeco - zakres działalności:Pompy ciepła
Kolektory słoneczne
Fotowoltaika
Pompy ciepła
Kolektory i baterie
słoneczne

Fotowoltaika
Domy energooszczędne
i pasywne

Usługi instalacyjne
Finansowanie
O naszej firmie
O naszej firmie
Realizacje
Kontakt
GLOBECO
ul. Kwartowa 22/37
31-419 Kraków
tel. 601 95 96 39