Aktualności

Dotacje i finansowanie

Domy pasywne i energooszczędne

Usługi instalacyjne

Pompy ciepła

Kolektory i baterie słoneczne

Fotowoltaika

Inne urządzenia

Realizacje

O nas

Kontakt

PROSUMENT

Serwis

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacje elektryczne

Powietrzne pompy ciepła

Hurtownia instalacyjna

Wodne pompy ciepła

PROMOCJE!
Realizacje - OZE
Realizacje - instalacje


PROSUMENT


PROSUMENT to świadomy konsument i producent energii elektrycznej, dbający i środowisko naturalne, dla którego jedną z najwyższych wartości jest zdrowe powietrze, cisza oraz spokój. Ponad to ważną cechę prosumenta jest to, że płaci on niższe rachunki na energię elektryczną.

PROSUMENT to nowy program NFOŚiGW pozwalający na wsparcie inwestycji z szeroko rozumianego zakresu odnawialnych źródeł energii. Dofinansowania wynoszące 40% dla produkcji energii elektrycznej oraz 20% dla energii cieplnej pozwalają znacząco uatrakcyjnić inwestycje w fotowoltaikę, pompy ciepła, kolektory słoneczne, turbiny wiatrowe i inne urządzenia pozwalające by świat wokół ich użytkownika był bliższy człowiekowi.

Firma GLOBECO w obliczu coraz większego zainteresowania klientów inwestycjami obiecującymi instalacje fotowoltaiczne (PV) do produkcji prądu elektrycznego, wspierane przez pompy ciepła do ogrzewania budynków, pomaga wszelkim zainteresowanym klientom z terenu województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego w uzyskaniu dotacji na montaż baterii słonecznych. 
Swoja działalność prowadzimy w Krakowie i Wrocławiu, a instalację wykonujemy w całej południowej Polsce.

Program Prosument to gwarancja najwyższej jakości wykorzystanych do instalacji urządzeń (paneli fotowoltaicznych i inwerterów) i innych elementów instalacji PV. W połączeniu z fachowością i doświadczeniem pracowników firmy GLOBECO, którzy pomogą w przeprowadzeniu całego procesu inwestycyjnego, począwszy od fachowego doradztwa by instalacja fotowoltaiczna maksymalizowała oszczędności inwestora, po wsparcie proinwestycyjne i serwis. Posiadamy długoletnie doświadczenie w uzyskiwaniu finansowego wsparcia dla naszych klientów, załatwiając w ich imieniu możliwie najwięcej formalności, wybierając najlepsze rozwiązania techniczne i finansowe dla klienta.
 Naszym celem jest by klienci byli usatysfakcjonowani nie tylko z pracy zamontowanych przez nas urządzeń ale również z kosztów jakie ponieśli.

W tym momencie prace nad końcowym kształtem programu PROSUMENT trwają w banku (BOŚ Bank) obsługującym inwestycje. Nasza firma prowadzi nabór klientów chętnych by jak najszybciej wejść na rynek producentów prądu elektrycznego. Zachęcamy wszystkich do kontaktu pod adresem: biuro@globeco.pl.
dom_prosumenta
GLOBECO wykonuje instalacyjne fotowoltaiczne (PV, fotowoltaika, baterie słoneczne, panele słoneczne) w ramach programu PROSUMENT w takich miastach jak: Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Miechów, Myślenice, Słomniki, Krzeszowice, Brzesko, Bochnia, Such Beskidzka, Jordanów, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Krynica, Gorlice oraz w innych miejscowościach na terenie województwa małopolskiego.

Działamy również w innych województwach. Oddział firmy Globeco na teren Polski południowo-zachodniej znajduje się we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu.

Globeco - zakres działalności:Pompy ciepła
Kolektory słoneczne
Fotowoltaika
Pompy ciepła
Kolektory i baterie
słoneczne

Fotowoltaika
Domy energooszczędne
i pasywne

Usługi instalacyjne
Finansowanie
O naszej firmie
O naszej firmie
Realizacje
Kontakt
GLOBECO
ul. Kwartowa 22/37
31-419 Kraków
tel. 601 95 96 39