Menu Zamknij

PROSUMENT

PROSUMENT to świadomy konsument i producent energii elektrycznej, dbający i środowisko naturalne, dla którego jedną z najwyższych wartości jest zdrowe powietrze, cisza oraz spokój. Ponad to ważną cechę prosumenta jest to, że płaci on niższe rachunki na energię elektryczną.
 
PROSUMENT to nowy program NFOŚiGW pozwalający na wsparcie inwestycji z szeroko rozumianego zakresu odnawialnych źródeł energii. Dofinansowania wynoszące 40% dla produkcji energii elektrycznej oraz 20% dla energii cieplnej pozwalają znacząco uatrakcyjnić inwestycje w fotowoltaikę, pompy ciepła, kolektory słoneczne, turbiny wiatrowe i inne urządzenia pozwalające by świat wokół ich użytkownika był bliższy człowiekowi.
 
Firma GLOBECO w obliczu coraz większego zainteresowania klientów inwestycjami obiecującymi instalacje fotowoltaiczne (PV) do produkcji prądu elektrycznego, wspierane przez pompy ciepła do ogrzewania budynków, pomaga wszelkim zainteresowanym klientom z terenu województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego w uzyskaniu dotacji na montaż baterii słonecznych.
Swoja działalność prowadzimy w Krakowie i Wrocławiu, a instalację wykonujemy w całej południowej Polsce.
 
Program Prosument to gwarancja najwyższej jakości wykorzystanych do instalacji urządzeń (paneli fotowoltaicznych i inwerterów) i innych elementów instalacji PV. W połączeniu z fachowością i doświadczeniem pracowników firmy GLOBECO, którzy pomogą w przeprowadzeniu całego procesu inwestycyjnego, począwszy od fachowego doradztwa by instalacja fotowoltaiczna maksymalizowała oszczędności inwestora, po wsparcie proinwestycyjne i serwis. Posiadamy długoletnie doświadczenie w uzyskiwaniu finansowego wsparcia dla naszych klientów, załatwiając w ich imieniu możliwie najwięcej formalności, wybierając najlepsze rozwiązania techniczne i finansowe dla klienta.
 Naszym celem jest by klienci byli usatysfakcjonowani nie tylko z pracy zamontowanych przez nas urządzeń ale również z kosztów jakie ponieśli.
 
W tym momencie prace nad końcowym kształtem programu PROSUMENT trwają w banku (BOŚ Bank) obsługującym inwestycje. Nasza firma prowadzi nabór klientów chętnych by jak najszybciej wejść na rynek producentów prądu elektrycznego. Zachęcamy wszystkich do kontaktu pod adresem: biuro@globeco.pl