Menu Zamknij

Domy energooszczędne

Jeśli chcą Państwo czerpać korzyści z możliwości uzyskania sporych oszczędności w zakresie różnorodnych opłat ponoszonych na utrzymanie budynku, warto o to zadbać już na etapie jego budowy. Wybudowanie energooszczędnego obiektu wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i urządzeń oraz właściwej technologii wykonania. Oferujemy naszą pomoc w realizacji takich inwestycji na każdym jej etapie.

Zakres realizowanych usług

Nasze działania obejmują kompleksowe wykonywanie domów energooszczędnych na każdym etapie realizacji tej inwestycji. Pomagamy nie tylko od strony budowlanej, ale także formalnej, również przy załatwieniu wszystkich kwestii związanych z koniecznymi pozwoleniami dotyczącymi możliwościami postawienia takiego obiektu.

Pełen zakres naszych usług obejmuje:

  • projektowanie obiektu i instalacji, wraz z uzgodnieniami,
  • realizację prac budowlanych,
  • obsługę logistyczną inwestycji,
  • zakup właściwych materiałów,
  • dobór i instalację urządzeń wykorzystujących OZE,
  • nadzór budowlany,
  • obsługę prawną i finansową.

Zalety domów energooszczędnych

Najważniejszą korzyścią, która wpływa na popularność takich rozwiązań, jest oczywiście możliwość obniżenia kosztów eksploatacji budynku, co w porównaniu do obiektów budowanych metodą tradycyjną może dochodzić nawet do sumy 5-krotnie mniejszej. Duże znaczenie ma również komfort użytkowników, o czymś świadczy stosowanie wentylacji mechanicznej, która jest odpowiedzialna za dostarczanie świeżego powietrza do jego wnętrza. Jednocześnie ważnym czynnikiem wpływającym na wygodę jest również możliwość utrzymywania stałej temperatury wewnątrz takiego budynku.

Warto również wspomnieć, że budując domy energooszczędne przyczyniamy się do ochrony środowiska. Stosując nowoczesne rozwiązania ekologiczne, mamy wpływ na redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Wszystkie te czynniki mogą przyczynić się do podjęcia przez Państwa decyzji o budowie domu energooszczędnego wraz z firmą Globeco, a my zapewnimy kompleksowe wsparcie od momentu jej podjęcia do zakończenia inwestycji.