Menu Zamknij

Odnawialne źródła energii

Oferujemy Nowoczesne Energooszczędne systemy grzewcze oparte przede wszystkim o odnawialne źródła energii. Instalujemy wszystkie typy pomp ciepła, fotowoltaikę, kolektory słoneczne, siłownie wiatrowe, układy wentylacji mechanicznej wraz z odzyskiem ciepła (rekuperację). Zakres naszych usług obejmuje wszystkie etapy inwestycji. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem instalacji. Dzięki temu, że jako firma istniejemy na rynku już ponad 20 lat i na swoim koncie mamy setki realizacji niewiele jest w stanie nas już zaskoczyć. Instalacje oparte na odnawialnych źródłach energii montujemy zarówno małych jednorodzinnych domkach jak i w wielopowierzchniowych obiektach użyteczności publicznej. Specjalizujemy się również w modernizowaniu już istniejących instalacji. Polega to przykładowo na wymianie starych kotłów na nowoczesne pompy ciepła lub na montażu kolektorów słonecznych których działanie znacznie usprawni pracę obecnej instalacji. Takich przykładów można mnożyć wiele, ponieważ każda instalacja jest inna, ma inne parametry i stawiane przed nią wymagania. Nie istnieje jeden uniwersalny schemat który wszędzie się sprawdza. Mając to na uwadze zawsze razem z naszymi Klientami szczegółowo zastanawiamy się nad ich potrzebami. Wspólnie znajdujemy rozwiązanie które zapewni najlepszą możliwą pracę instalacji (czy to nowej czy modernizowanej). Bardzo chętnie proponujemy rozwiązania bazujące na układach w których pompa ciepła współpracuje z panelami fotowoltaicznymi. Mamy świadomość tego, że rynek instalacji wciąż się rozwija, więc aby stale za nim nadążać zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły.
pompy ciepła

Pompy ciepła

Energooszczędny i jednocześnie wysoce wydajny sposób na podgrzanie wody użytkowej, ogrzanie całego domu lub chłodzenie pomieszczeń? Oferujemy pompy ciepła sprawdzonych producentów, które wykorzystują energię z powietrza, wody, gruntu bądź też powstałą w wyniku odzyskiwania ciepła odpadowego z procesów technologicznych.

Kolektory i baterie słoneczne

Znacząco zmniejszą zużycie energii wykorzystywanej do podgrzewania wody użytkowej bądź ogrzewania Państwa domu lub innego budynku. Proponowane przez nas kolektory i baterie słoneczne to topowe rozwiązania marek cenionych na rynku OZE. Zainwestuj w naturalne, a przy tym bardzo wydajne wsparcie instalacji grzewczych.

Fotowoltaika

Ekologiczne rozwiązanie, które opłaca się nie tylko środowisku. Fotowoltaika pozwala dziś w dużej części, jak nie całkowicie, uniezależnić się od dostaw energii pochodzącej z sieci elektrycznej. Nasza firma tworzy systemy solarne dla domów jednorodzinnych, jak i innego typu obiektów. Instalacje PV to oszczędność dostępna dla wszystkich.