Aktualności

Dotacje i finansowanie

Domy pasywne i energooszczędne

Usługi instalacyjne

Pompy ciepła

Kolektory i baterie słoneczne

Fotowoltaika

Inne urządzenia

Realizacje

O nas

Kontakt

PROSUMENT

Serwis

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacje elektryczne

Powietrzne pompy ciepła

Hurtownia instalacyjna

Wodne pompy ciepła

PROMOCJE!
Realizacje - OZE
Realizacje - instalacje


O nas


GLOBECO z Krakowa już od 1997 roku zajmuje się instalacjami, dla których energia cieplna lub elektryczna pozyskiwana jest z odnawialnych źródeł energii. Wykonujemy kompleksowo (projektowanie, montaż, serwis) instalacje grzewcze, elektryczne zarówno w małych domach mieszkalnych, jak i dużych obiektach przemysłowych. Do tego celu stosujemy takie urządzenia jak pompy ciepła, kolektory i baterie słoneczne, siłownie wiatrowe, itp.


Zakres naszych usług obejmuje cały cykl inwestycyjny budowy energooszczędnego obiektu lub jego część, tzn. projekt budowlany, dobór i sprzedaż materiałów spełniających normy energooszczędności, wybudowanie obiektu, projektowanie instalacji grzewczych i elektrycznych OZE, sprzedaż i montaż urządzeń OZE oraz usługi serwisowe i doradcze proponowanych systemów. Oferujemy tylko sprawdzone materiały i urządzenia oraz najlepsze marki, a współpracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Świadczymy również usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji z rekuperacją.

Pomagamy w pozyskiwaniu źródeł finansowania inwestycji w instalację solarną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie skutecznie uzyskamy dla Państwa zarówno wielomilionową dotację z Unii Europejskiej lub w ramach innych zewnętrznych mechanizmów finansowych, ale również dotacje lub preferencyjny kredyt z wykorzystaniem krajowych środków. Objęte dofinansowaniem mogą być inwestycje związane z: pompami ciepła, bateriami i kolektorami słonecznymi, elektrowniami wiatrowymi, kompletnymi instalacjami solarnymi etc. Wiemy jak i co zrobić, żeby inwestowanie w odnawialne źródła energii to był CZYSTY ZYSK

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA 
Z NASZYCH USŁUG I WSPÓŁPRACY
Ostatnie aktualności:

1 marca 2018 r.

NIBE PROMOCJA

Zapraszamy do kontaktu!


1 marca 2018 r.

NIBE PROMOCJA

Zapraszamy do kontaktu!

9 października 2015 r.

Czystsze powietrze w górach. Firma GLOBECO zakończyła realizację programu „Poprawa gospodarki niskoemisyjnej na obszarze Gminy Łącko poprzez instalacje solarne” w ramach którego w Dolinie Dunajca, pomiędzy Beskidem Sądecki, Wyspowym i Gorcami, zamontowaliśmy 60 instalacji kolektorów słonecznych do produkcji ciepłej wody użytkowej na domach prywatnych oraz instalację solarną na budynku Szkoły Podstawowej w Łącku.
Wartym podkreślenia jest fakt, że prace udało się nam przeprowadzić w dwa tygodnie.

15 grudnia 2014 r.

Wszystkich zainteresowanych inwestycjami instalacyjnymi, szczególnie z zakresu wykorzystania źródeł energii odnawialnej do redukcji bieżących kosztów w budynku, zapraszamy do naszego nowo otwartego biura w Krakowie, przy ulicy Lublańskiej 34, p. 326 (biurowiec Budostal-2).
Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 601 959 639
11 lipca 2014 r.

Miło nam poinformować, że w piątek 11. lipca 2014 roku w Kazimierzy Wielkiej podpisana została umowa między firmą GLOBECO a Starostwem Kazimierskim na kompleksową modernizację systemu grzewczego ZSR w Cudzynowicach. 
Poza wymianą instalacji grzewczej zakres prac obejmuje montaż pomp ciepła o mocy grzewczej ponad 120 kW, a także paneli fotowoltaicznych 5 kWp. Jednak najbardziej interesującym elementem całego przedsięwzięcia jest dolne źródło dla PC, które stanowi woda geotermalna z głębokości ponad 700m. Co ciekawe woda ta prawdopodobnie posiada właściwości lecznicze. Prace będziemy realizować wraz ze Śląskim Towarzystwem Wiertniczym DALBIS Sp. z o.o.

Więcej informacji: Starostwo Kazimierskie

Nie boimy się wyzwań i nowoczesnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu!

Globeco - zakres działalności:Pompy ciepła
Kolektory słoneczne
Fotowoltaika
Pompy ciepła
Kolektory i baterie
słoneczne

Fotowoltaika
Domy energooszczędne
i pasywne

Usługi instalacyjne
Finansowanie
O naszej firmie
O naszej firmie
Realizacje
Kontakt
GLOBECO
ul. Kwartowa 22/37
31-419 Kraków
tel. 601 95 96 39